Zakonnica The Nun
Zakonnica / The Nun
Październik 26, 2018
High Resolution
Październik 26, 2018

Zarówno inteligentna jak i bolesna komedia Amary Jenkins. Film mówi o tym, że czasami chce się czegoś tak bardzo, że przejmuje to całe nasze życie. W filmie będziemy mogli zobaczyć takich aktorów jak Kathryn Hahn (w roli Rachel) oraz Paul Giamatti (w roli Richarda).

Walka z niepłodnością

Rachel ma bowiem 41 lat i jest pisarką, która próbuje ukończyć swoją nową powieść. Richard ma 47 lat, kiedyś był aktorem, a obecnie zajmuje się firmą rzemieślniczą. Para bardzo chciałaby mieć dziecko. Nie jest to jednak takie proste – Rachel nie jest już tak płodna jak kiedyś, a Richard ma tylko jedno jądro. Dla każdej pary jest to straszny stan. Wyczuwalna jest wręcz obsesja pary, która odciąga ich nawet od zajmowania się problemami w ich małżeństwie. U kobiety występuje nerwica i ciężko jest się jej na czymś skupić, poza problemami związanymi z niepłodnością. Próbowali różnego rodzaju procedur medycznych i terapii oraz adopcji. Nie chcą się jednak poddać. A może powinni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok