Avengers: Wojna bez granic / Avengers: Infinity War
Październik 13, 2018
one last thing
Ostatnia rzecz / One Last Thing
Październik 18, 2018

Mamy możliwość zobaczenia psiego agent w akcji. Film ten jest historią policyjnego psa o imieniu Max. Zastaje mu powierzone zadanie zdemaskowania przestępców, którzy są odpowiedzialni za handel zwierzętami.

Psi detektyw

Główny bohater filmu „Wyszczekani” to sporej wielkości pies, rasy rottweiler, zwany Max. Warto również dodać, że nasz detektyw posiada o gangsterską duszę, porusza się w rytm hip-hopu, gustuje w atrakcyjnych suczkach oraz uwielbia, kiedy nosić na karku złote łańcuchy. Pomimo tego, jest jednak dobrym oraz co najważniejsze, efektownym funkcjonariuszem. Frank, który jest jego partnerem zawodowym, to z kolei zwykły, obowiązkowy facet bez polotu – tak twierdzi Max. Partnerzy muszą stać się zwartą i zgraną drużynę, żeby podczas trwania konkursu piękności dla psów móc zbadać sprawę dotyczącą handlu zwierzętami. Nie zostają jednak z tym sami. Do akcji dołączają pragnące sprawiedliwości psy, które nie zawahają się przed niczym. „Wyszczekani” to zabawny film zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. To z całą pewnością obowiązkowa pozycja na rodzinny wieczór przed telewizorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok