Wyszczekani / Show Dogs
Październik 15, 2018
Czuwaj / Be Prepared
Październik 20, 2018
one last thing

Warta do obejrzenia historia dzięki mocnemu przesłaniu oraz niesamowitej grze aktorskiej. „Ostatnia rzecz” to film o niespodziankach, pragnieniach, nadziei oraz relacjach między ludzkich. Nie wszystko jest zaplanowane oraz znane w życiu i to tylko czyni je właśnie najpiękniejszym.

Córka odnaleziona po latach

Dylan, główny bohater, to dentysta mieszkający w Orlando. Jest on bardzo samotnym człowiekiem. Łatwo więc zrozumieć jego podekscytowanie, kiedy prywatny detektyw informuje go, że znalazł jego dawno zaginioną córkę, której szukał od 25 lat. Dylan natychmiast udaje się na Brooklyn i śledzić młodą kobietę, ponieważ nie ma w sobie tyle odwagi, by jej się przedstawić.
W końcu dziewczyna orientuje się i konfrontuje z Dylanem. Na początku jest oczywiście zaskoczona i zdenerwowana, ale nie trzeba długo czekać, by pomiędzy ojcem a córką wytworzyła się silna więź emocjonalna. Wkrótce jednak pojawia się poważny problem. Okazuje się bowiem, że Lucy cierpi na rzadką chorobę i pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. Dylan postanawia zostać jej dawcą. Kiedy jednak przygotowuje się do zabiegu na jaw wychodzi pewna rzecz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok