Jazda / Ride
Październik 25, 2018
Zakonnica The Nun
Zakonnica / The Nun
Październik 26, 2018

Jest to odświeżone spojrzenie na historię o yeti. Ciekawy i oryginalny pomysł oraz ponadprzeciętna realizacja – to wszystko od wytwórni Warner Bros.

Świat Yeti

Migo, główny bohater, to młody Yeti, który zamieszkuje wioskę znajdującą się w górnych partiach Himalajów. Mieszkańcy wioski są odcięci od świata chmurami i wierzą, że pod nimi jest przepaść, która prowadzi do nicości. Mają jednak dobrze działającą społeczność – domy, narzędzia i urządzenia. Niczego im więc nie brakuje. Żyją w harmonii oraz szczęściu, a zbiór praw mają spisane na kamieniach. Główny bohater ma pewnego dnia przejąć obowiązki po swoim ojcu, który jest dzwonnikiem, będzie więc musiał każdego ranka uderzać głową w wielki kawałek metalu. Podczas ćwiczeń Migo nie trafia jednak w gong i ląduje poza swoją wioską, a do tego pojawia się nad nim płonący, spadający samolot, z którego katapultuje pilot i ląduje niedaleko naszego bohatera. Człowiek, jest w tym przypadku mityczną „Małą Stopą”, o której mówiły legendy przekazywane wśród Yeti. Po tym odkryciu Migo próbuje opowiedzieć o całym zdarzeniu pozostałym mieszkańcom wioski, Ci jednak nie wierzą mu i wolą żyć w nieświadomości. Migo robi jednak wszystko, aby udowodnić społeczeństwu, że nie kłamał, a „Mała Stopa” naprawdę istnieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok