Dogman
Październik 22, 2018
Mała Stopa / Smallfoot
Październik 26, 2018

Thriller opowiadający o niebezpieczeństwach pracy jako kierowca taksówki. Pasażerowie często zastanawiają się, co sądzić o kierowcą, który prowadzi taksówkę. Z punktu widzenia kierowcy, wygląda to trochę inaczej, może on trafić na pasażera z piekła rodem. Film miał swoją światową premierę na Festiwalu Filmowym w Los Angeles. Na ekranie można zobaczyć takich aktorów jak: Jessie T. Usher, Bella Thorne oraz Will Brill.

Kierowca w roli słuchacza

Na początku wieczoru James, rozpoczynający karierę jako kierowca taksówki, zabiera na przejażdżkę atrakcyjną Jessice (w rolę, której wcieliła się Bella Thorne). Podróż kończy się pod pewnym nocnym klubem, a dziewczyna zaprasza go, by do niej dołączył jak tylko skończy pracę. Kolejnym klientem jest Bruno (którego zagrał Will Brill), nieco starszy mężczyzna, który od razu wydaje się podejrzany. Bruno wynajmuje Jamesa do prowadzenia samochodu przez całą noc bez jakiegoś konkretnego celu. Widać, że bardzo potrzebuje towarzystwa. Po kilku przystankach okazuje się, że Brono nie jest dokładnie osobą, na którą wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok