Czuwaj / Be Prepared
Październik 20, 2018
Dogman
Październik 22, 2018
ideal home

Komedia Andrew Fleminga, w której Steve Coogan i Paul Rudd grają homoseksualną parę, która opiekuje się dziesięcioletnim chłopcem.

Pseudo ojcostwo

Erasmus, w rolę którego wcielił się Steve Coogan, oraz Paul, którego zagrał Paul Rudd, to nieustannie kłócąca się para gejowska, wokół której kręci się cała komedia. Erasmus to gwiazda telewizyjnego programu rozrywkowego telewizji kablowej w Santa Fe, Paul jest reżyserem programu oraz długoletnim partnerem Erasmusa. Relację między partnerami były kiedyś w o wiele lepszej kondycji niż obecnie. Komfortowe życie pary w ich rozległym domu zostaje jednak zakłócone niespodziewanym przybyciem Angel, jest to dziesięcioletni wnuka Erasmusa, którego ten wcześniej nie znał. Owdowiały ojciec Angela, zostaje aresztowany za handel narkotykami i chłopiec musi albo zostać ze swoim dziadkiem, albo zajmie się nim opieka społeczna. Mężczyźni zmagają się z pseudo ojcostwem a na domiar złego odwiedza ich pracownik socjalny w celu zbadania sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok