Życie prywatne / Private Life
Październik 26, 2018

High Resolution to ekranizacja kultowej powieści o tytule „Taipei”, która ukazała się w 2013 roku, autorstwa Tao Lin. Opowiada historię młodych ludzi, Paula oraz Erin, którzy odkrywają, co naprawdę znaczy być młodym oraz zakochanym w XXI wieku. Na ekranie będzie można zobaczyć takich aktorów jak Ellie Bamber, Justin Chon, Hannah Marks, Josh Salatin, Katherine Reis oraz Miles Robbins. Film został wyreżyserowany przez Jason’a Lester’a.

Miłość w XXI wieku

Paul i Erin to młodzi nowojorscy pisarze, którzy zakochują się i odkochują, a to wszystko pośród wiru narkotyków, przyjęć, technologii i podróży. Gdy jeden ze związków Erin się kończy, a inny kwitnie, w jej świat wkrada się Paul Chen, tajemniczy, charyzmatyczny autor. W momencie, kiedy mężczyzna proponuje udokumentowanie każdego aspektu nowego romansu w epickim, nakręconym na laptopie „filmie dokumentalnym”, para wchodzi w performatywny zły romans, który jest napędzany różnymi substancjami oraz nieprzespanymi nocami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok