one last thing
Ostatnia rzecz / One Last Thing
Październik 18, 2018
ideal home
Ideal Home
Październik 21, 2018

Film o tych młodych ludziach, wierzących w świat, który jest oparty na podziale na dobro i zło. Wierzących w sprawiedliwość i moralność oraz chcących nieść pomoc innym.

W poszukiwaniu prawdy

Czuwaj” można zaklasyfikować jako thriller, który rozgrywa się w świecie nastolatków, internetu oraz mediów społecznościowych. Bohaterami się dwie grupy młodzieży, zupełnie różne od siebie – pochodzące z odmiennych światów oraz reprezentujące dwa zupełnie różne od siebie systemy wartości. Grupy te zostają postawione przeciwko sobie poprzez ryzykowną decyzję osób dorosłych. Miała być to lekcja odpowiedzialności oraz tolerancji, a przerodziło się to w walkę o przywództwo.

Będziemy mieli okazję obserwować zarówno wiarę w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego. Młodzi ludzie, w momencie, gdy zostaną odizolowani od zewnętrznego świata oraz zamknięci w pełnej napięcia grupie, ujawniają swoje szokujące oblicza. Film poszukuje prawdy o tym, co czym kierują się młodzi ludzie, kiedy dokonują wyborów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok