jurasic world
Jurassic World: Upadłe królestwo / Jurassic World: Fallen Kingdom
Październik 5, 2018
Wyszczekani / Show Dogs
Październik 15, 2018

Bracia Russo, twórcy filmów o Kapitanie Ameryka, zebrali w filmie „Avengers: Wojna bez granic” chyba wszystkich bohaterów Morelowskiego uniwersum, jacy stąpali po Ziemi. Nowy film z serii Avengers to opowieść o życiu i śmierci.

Zjednoczeni superbohaterowie

W filmie „Avengers: Wojna bez granic” na początku wszystko jest nie tak – Loki i Thor są pokłóceni, a Kapitan Ameryka i Iron Man nie rozmawiają ze sobą. U Wandy i Visiona nadal trwa faza gruchających ze sobą gołąbków. Pomimo tego wszystkiego, nie da rady wywinąć się ze starcia, które ich czeka. Stawka jest bowiem najwyższa z możliwych: chodzi o istnienie Wszechświata. W filmie pojawia się również demoniczny Thanos – ojciec Gamory i Nebuli, którego planem jest zebranie wszystkich sześciu kamieni mocy oraz za ich pomocą wyczyszczenie połowy populacji wszelkich światów. Thanos to tyran, który na domiar złego, widzi w tymże zamierzonym przez siebie planie, działania wręcz dobroczynne. Jest przekonany o słuszności zaplanowanej misji i nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć upragniony przez siebie cel. Mogą powstrzymać go jedynie Avengersi, którzy zjednoczą się z innymi superbohaterami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok